050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Галера супер 5 л гербіцид - купити ціна Syngenta (Кортева)

Галера супер купить 5 л, цена в УкраинеГалера супер купить 5 л, цена
13370 грн
При заказе от 2 штук:
12905 грн
У наявності

Купити Галера супер ВР 5 л легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо галера супер в такій фасовці 5 л.

 Діюча речовина: Клопіралід 267 г/л, Піклорам 80 г/л, Амінопіралід 17 г/л.

 Виробник: Syngenta (Кортева).

 Препаративна форма: водний розчин.

 Тип гербіциду: післясходовий.

 Застосування на культурах: Ріпак, гірчиця.

 Діє на: однорічні дводольні бур'яни.

Період захисної дії: протягом усього періоду вегетації.

 Максимальна кратність обробок: 1.

  Чому варто купити Галера супер

Кожен досвідчений агроном вам з легкістю порадить купити гербіцид Галера Супер за хорошою ціною, якщо у вас поля засмічені однорічними дводольними бур'янами, які важко знищіти, а також стійкими до більшості препаратів. Галера супер це гербіцид, який ефективний проти таких: амброзія, гірчак березковидний, лобода біла, незабудка, осот, лопух, паслін чорний, ромашка і її всі види, полинь, падалиці конюшини, соняшнику і буряка. Ціна гербіциду Галера супер гідно впорається з цим завданням.

 Особливості препарату і застосування

Купивши гербіцид, Галера супер ви зможете з легкістю контролювати зростання бур'янів протягом усього сезону. Ціна гербіциду галера супер допоможе заощадити на механізованих прополка. Витрата робочої рідини 100-400 л/га. Обробку допустимо проводити з температури від +8 до +25 С. Перші ознаки роботи гербіциду Галера супер видно через 12-18 годин. Дощ через годину після обприскування вже не змінить кінцевого результату.
Заборонено обробка культурних рослин в стані стресу, відразу після перезимівлі або з нестабільним температурним режимом.
Увага! На посівах з гібридними або елітними сортами потрібна обов'язкова консультація досвідченого агронома. Авіаційний метод внесення категорично заборонений. Не застосовувати препарат поблизу водойм і рибних господарств.

 Діючі речовини

Галера супер володіє суцільним і системним ефектом після сходів культур. Три складових: піклорам, амінопіралід і клопіралід. Вони є складовими синтетичних рослинних гормонів, застосування яких призводить до уповільнення і блокування функцій, а також виробленню гормонів рослин. Діючі речовини легко проникають в кореневу систему, що в кінцевому підсумку призводить до порушення процесів росту і розвитку бур'янів і надалі, до його повної загибелі.
Однорічні дводольні трави після обприскування гербіцидом Галера супер викривляються і деформуються в стеблевій частині, молоді листочки входять в ступор, а ті що побільші закручуються.

Норма витрат г/га Обробіток Період обработки Культура по якій застосовується
0,2-0,3 амброзія, гірчак березковидний, лобода біла, незабудка, осот, лопух, паслін чорний, ромашка і її всі види, полинь, падалиці конюшини, соняшнику і буряка. Вносити на етапі від 2 до 4 справжніх листків до фази виникнення квіткових бутонів на культурних рослинах

Ріпак  Гірчиця

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Галера супер - ціна виправдана якістю !!

Переваги гербіциду Галера супер:

  • швидка початкова дія;
  • дощ через годину після обробки не впливає на результат
  • сумісний з іншими препаратами та добривами
  • нефітотоксичний для культурних рослин
  • не знижує свою ефективність навіть при низькій вологості ґрунтів

Величезна компанія AGRAR надає широкий асортимент товарів на ринку в Україні від різних професійних світових виробників засобів захисту рослин. Ми пропонуємо якість за найкращою ціною для всіх споживачів.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

 

Додати відгук