050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Пантера 40 КЕ гербіцид - купити ціна Аріста (Arysta)

Пантера купить 5 л, цена в УкраинеПантера купить 5 л, цена
2365 грн
При заказе от 2 штук:
2285 грн
У наявності

Купити Пантера 40 КЄ легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо пантера в такій фасовці 5 л.

 Діюча речовина: квізалофоп-П-тефурил 40 г/л.

 Виробник: Аріста (Arysta)

 Препаративна форма: концентрат ємульсіі.

 Тип гербіциду: післясходовий.

 Застосування на культурах: капуста, томат, цибуля, горох, цукровий буряк, картопля, соняшник, ріпак, соя.

 Діє на бур'яни: однорічні та багаторічні злакові.

 Максимальна кратність обробок: 1-2 обробки за сезон.

 Чому варто купити Пантера

    Звернувшись в Agrar і ​​купивши гербіцид Пантера, ви з упевненістю зможете управляти однорічними і багаторічними бур'янами. Давно вкорінені злакові трави не витримають більше 3-х днів після обробки, починають  активно проявляти хлороз, некроз листкової поверхні, коренева система входить в ступор, через 10-21 день рослини повністю відмирають. Ціна гербіциду Пантера і його спосіб впливу варті уваги при виборі варіанта для утримання площ широколистяних культур в чистоті.

Особливості препарату Пантера

  Гербіцид пантера є дуже ефективним на полях цибулі, томатів, капусти картоплі, буряка, сої, гороху, соняшнику, виноградників і льону. Раннє використання при низьких температурах робить його універсальним, що дозволяє його застосування пізньої осені. Виняткова робота гербіциду Пантера знижує навантаження на сільськогосподарську техніку, зайвий раз не травмуючи культуру. Хіба це не чудово? Пантера гербіцид доброзичливий і легко можна додати будь який пестицид в уже створену і перевірену систему захисту посівів. Кожен фермер або просто дачник фанат, який хоч раз застосовував препарат, з легкістю порадить тільки гербіцид Пантера. Купити в Agrar або на ринку в Україні, ціна всюди хороша, але тільки у нас є знижка на другу одиницю при покупці. Норма витрати від 0,75-1,5 л/га. Термін очікування результатів 14-21 день. Висота однорічних трав при обприскуванні 10-15 см, злакових 2-4 листки.

Діюча речовина

Пантера гербіцид купити вигідно, якщо вам потрібен контактний препарат вибіркової дії.
Квізалофоп-П-тефурил 40 г/л концентрат емульсії, запаху не має, речовина кристалічна переважно білого кольору. Пантера добре проникає в кореневу систему, блокуючи їй доступ до поживних речовин і вологи з ґрунту.

Норма витрат Обробка від бур'янів Період обробки   Культура по якій застосовується
0,75-1,0 л/га однорічні злакові куряче просо, мишій зелений і сизий, тонконіг однорічний, вівсюг, сорго польове. обробку посівів починати з 10-15 см листя Картопля, цибуля, томати, буряк цукровий, столовий, кормовий, льон, морква, капуста білокачанна, соя, соняшник, ріпак ярий та озимий
1,0-1,5 л/га багаторічні злакові пирій повзучий, хвощ, ветвянка, мітлиця біла, сорго. з 2-6 листків, в фазі розетки багаторічних злакових

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

 Пантера - ціна виправдана якістю !!

   Ключові переваги суміші на основі гербіциду пантера:

  • ефективний, перевірений не одним фермером;
  • надійний, зручний у використанні;
  • доступна ціна, яка допоможе вам економити грошовий і трудовий ресурс;
  • контактний з чудовою виборковою дією;
  • безпечний для польових звірів, бджіл і людини.

    Як вигідно купити гербіцид Пантера в Україні?
Дуже просто та легко! Ми представляємо тільки якісну продукцію в каталозі Пантера ціна встановлена ​​без використання додаткових націнок. Клієнт сміливо може підібрати необхідний йому препарат і виконати його замовлення в склад-магазині AGRAR.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю!

Додати відгук