050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Воліам флексі 300 KC 1 л інсектицид - купити ціна Сингента (Syngenta)

Волиам Флекси 1 л купить, цена в УкраинеВолиам Флекси 1 л купить, цена
3986 грн
При заказе от 2 штук:
3411 грн
У наявності

Купити Воліам Флексі 300 КС легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо воліам флексі в такій фасовці 1 л.

 Діючі речовини: 200 г/л - тіаметоксам; 100 г/л - хлорантраніліпрол

 Виробник: Сингента (Syngenta).

 Препаративна форма: Концентрат суспензії.

 Тип інсектициду: від шкідників.

 Застосування на культурах: картопля, виноград, томати, яблуня, капуста

 Діє на: широкий спектр комах - більше 30

 Максимальна кратність обробок: 2-3 обробки

 Чому варто купити Воліам Флексі

  Вас цікавить питання: де Воліам Флексі купити Україна за вигідною ціною, тому що ви впевнені, що цей препарат кращий засіб для знищення шкідливих комах вашого врожаю? Ми готові в цьому допомогти, оскільки Воліам Флексі ціна якого помірно низька, знищить на вашій ділянці 99% всіх сисних, гризучих і грунтових мешканців. Ви від них врятуєте свої овочі, ягоди і фрукти. Ще він чудово бореться з личинкою жука травневого і проволочником. Інноваційний інсектицид нового покоління - вбереже врожай на виробничих угіддях і на приватних городах.

  Діючі компоненти Воліам Флексі: тіаметоксамом (200 г/л) + хлорантраніліпрол (100 г/л). Неоніктіноіди - антраніламіди їх хімічна група. Випускається препарат у вигляді концентрату суспензії. Клас небезпеки щодо класифікації ВООЗ - третій.

  Особливості препарату і застосування

  Досить купити інсектицид Воліам Флексі, інші ж, з подібним механізмом дії, не знадобляться. Проте - препарат добре поєднується з пестицидами, у яких різна дія. Не рекомендується використання засобу поспіль на декількох поколіннях шкідників. При дотриманні рекомендацій щодо застосування, Воліам Флексі добре сприймається культурами. Ступінь фітотоксичності у нього не високий, перевірка знадобиться в разі використання нових видів препаратів. Завжди, коли виникають сумніви, слід провести тест на фізичну сумісність.
Ознайомившись з інструкцією із застосування, щоб купити Воліам Флексі, ви переконаєтеся, що процес цей не складний: обладнання для обприскування перед використанням має бути налаштоване. Важливо враховувати темп, з яким працює обприскувач, а також темп подачі розчину і рівномірність його розпилення. Виробник вказує норму витрати заданої культури, відповідно і слід відрегулювати обсяг робочої рідини для неї. Рекомендований час для обробки: з 6 до 9 ранку або з 7 до 9 вечора, в цей період не повинно бути вітру і дощу, температура повітря - не вище +25 С.

Норма витрат л/га Обробка від хвороб Час обробки Культура по якій застосовується
0.3-0.4 Комплекс капустних шкідників Обприскування в період вегетації Капуста
Колорадський жук, листогризучі совки, картопляна міль, картопляна совка, тютюновий трипс, попелиці Томати відкритого та закритого грунту
0,3-0,5 Букарка, тля, казарка, плодожерки, яблуневий квіткоїд, листовійки, яблуневий плодовий пильщик, довгоносик сірий бруньковий, совки Яблуня
Кримський скосар, Гронова листовертка Виноград
0,2 Цикадки, колорадський жук, попелиці Картопля

0,7-0,8

(витрати розчину 100-120 л/га)

Дротянка, попелиці, колорабський жук Обприскування борозди під час посадки

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

  Діючі речовини

Два хімічних компонента, мають різні механізми дії, оскільки належать до різних класів: бізамідов і неоніктоноідов. Ця комбінація призводить до знищення усіх видів комах. До 25 днів триває захисна дія. Активні речовини впливають на процес харчування комах, припиняючи його повністю.

    Воліам флексі - ціна виправдана якістю !!

 переваги

Воліам Флексі купити необхідно тому, що у нього:

  •     спектр впливу - широкий, знищує всі шкідливі комахи;
  •     стійкість до опадів;
  •     технологія підготовки суміші абсолютно проста;
  •     можливість грунтового внесення;
  •     захисна дія довготривала;
  •     безпечний для людей і тварин.

  На представлений в каталозі Воліам флексі ціна встановлена ​​без використання додаткових націнок. Клієнт сміливо може підібрати потрібний йому препарат і виконати свое замовлення в магазині AGRAR.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук