050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Маврік ЕВ 5 л інсектицид - купити ціна ADAMA

Маврик купить 5 л, цена в УкраинеМаврик купить 5 л, цена
7895 грн
При заказе от 2 штук:
7620 грн
У наявності
Фасовка

Купити Маврік 240 ЕВ легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо маврік в такій фасовці 1 л; 5 л.

  Діюча речовина: тау-флувалінат 240 г/л.

 Виробник: ADAMA.

 Препаративна форма: емульсія водна.

 Тип інсектициду: контактно-кишковий, фумігантним.

 Застосування на культурах: Ріпак озимий та ярий, пшениця, яблуня, ячмінь, льон-довгунець, картопля.

 Діє на: широкий спектр шкідників.

 Максимальна кратність обробок: 2 - обробки.

 Чому варто купити Маврік

  Своєчасна обробка контактно-кишковим інсектицидом Мавриік, забезпечить якісний контроль злісних шкідників полів, а саме над рапсовим квіткоїдом і його напарником скритнохоботником, пьявіца, клоп шкідлива черепашка, попелиці, злакова і шведська муха, колорадський жук, саранові, всі види кліщів, яблунева плодожерка і т.д. Маврік відмінний анти-резистентний препарат новітня розробка Ізраїльської фірми Адама. В Agrar вже перевірили і знають їх надійні і якісні засоби захисту рослин, які ми пропонуємо купити за ціною від виробника, саме у нас швидка доставка в будь-яке місто чи селище в Україні, а також величезний асортимент і приємна ціна. Маврік інсектицид поєднує в собі тільки кращі якості в боротьбі з гризучими і сосущими носіями шкоди та збитку на вашому полі. Легко купити інсектицид Маврік залишивши заявку на сайті Agrar.

  Особливості препарату і застосування

 Маврік- це водно-масляниста емульсія, ідеально розпорошується по оброблюваній культур, проявляє хороші результати в жаркі періоди, довго тримається на рослині. Шкідник, будь-яким способом контактуючи з рослиною (вдихаючи пари, харчуючись або просто торкаючись до стебла і листя) отримує смертельну дозу для крихітної нервової системи, відбувається найсильніший сплеск ацетілхлоліна, сильне збудження вражає рухову систему в слідстві параліч, голодування і смерть. Норма витрати дивно мала і становить від 0,15 до 0,6 л/га в залежності від культури і кількості шкідливих капосників. Витрата готової рідини для плодових 500-1000 л/га, польові угіддя 200-400 л/га. Досить однієї своєчасної обробки в період вегетації для якісного контролю популяції шкідника. Інсектицид Маврік вбиває кліща Варроа першого злісного ворога бджолиних родин. Маврік вдало сумісний з добривами для позакореневого підживлення на основі міді.
Увага! з пестицидами з лужною реакцією змішувати заборонено.

Норма расхода л/га Обработка от вредителей Время обработки Культура по которой применяется
0,2 ріпаковий квіткоїд, трипси, хлібні жуки, злакові мухи, блішки, клопи, пьявиця, шведська муха, попелиці, шкідлива черепашка Обприскування в період вегетації Ріпак, Пшениця, Ячмінь
0,24-0,36 Кліщі всіх видів Виноград
0,6-0,8 міль, личинки щитівки, плодожерка Яблуня
0,1 колорадський жук Картопля

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Діюча речовина

 Тау-флувалінат- масляниста липка емульсія з досить специфічним запахом, добре діє проти кліщів стійким до інших пестицидів. Інсектицид на рослині створює захисну воскову плівку стійку до змиву опадами і дощувальними установками. Діюча речовина інсектициду Маврік має високу ступінь токсичності для риб. Малотоксичний для бджіл і теплокровних мешканців ваших полів.

 Маврік - ціна виправдана якістю !!

переваги препарату

Найкраще маврік купити зі спеціалізованого AGRAR магазину, препарат має низку переваг:

  •     stop-moving і нокдаун-ефект;
  •     хороша прилипаемость;
  •     стійкий до змивання опадами;
  •     тривала дія;
  •     малотоксичний для бджіл, среднетоксичний для людини;
  •     захист від безлічі різних видів комах;
  •     ціна і якість варті уваги щоб, купити в Agrar.

  Купити інсектицид Маврік за різною ціною можна всюди, але тільки в Agrar вигідніше і дешевше. Радять фермери.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

 

Додати відгук

Вы недавно смотрели