050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена овощей Seedera - маленькая фасовка
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена цветов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена помидор в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена капусты в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Фуфанон 570 KЕ 1 л інсектицид - купити ціна FMC США

Фуфанон купить 5 л, цена в УкраинеФуфанон купить 5 л, цена
210 грн
При заказе от 2 штук:
203 грн
У наявності
Фасовка

Купити Фуфанон 570 КЕ легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо фуфанон в такій фасовці 1 л; 5 л.

 Діюча речовина: мелатіон 570 г/л.

 Виробник: FMC США.

 Препаративна форма: Концентрат емульсії.

 Тип інсектициду: контактно-кишковий, фумыгантний.

 Застосування на культурах: плодові дерева, ягідні кущі, польові культури.

 Діє на: широкий спектр шкідників.

 Максимальна кратність обробок: 2 - обробки.

  Чому варто купити Фуфанон

Якісний інсектицид Фуфанон купити вигідно так як його спосіб впливу на комах контактно кишковий і фумігантним і це дозволить вам зробити правильний вибір. Інсектицид Фуфанон швидко і якість видалить надмірну кількість швидко розмножуючихся і занадто активних шкідливих комах з ваших полів і присадибних ділянок. Якщо купити Фуфанон смерть неминуча для молі, білана, совки, кліщів, білокрилки, попелиці, трипс, вогнівки, пильщика, ложнощитовки, мідяниць, довгоносика і всім іншим посягнувшим на ваш урожай з вашого поля. Ціна Фуфанон гідна вашого доходу.

  Особливості препарату і застосування

 Купити Фуфанон інсектицид і ви відразу зрозумієте, що ефективніше препарату за вигідною ціною вам більше як в AGRAR за хорошою ціною на ринку в Україні годі й шукати. Інсектицид Фуфанон застосовують тільки вранці або тільки ввечері без очікування опадів і з мінімальним зусиллям вітру. При правильному і рясному обприскування всієї листової поверхні культури смерть комах помітна через дві години. Масова загибель помітна через добу. Фуфанон утримує захист 10-14 днів. Норма витрати 5мл на 5 л води або 0,5-1,2 л/га, витрата робочої рідини для польових рослин 200-400 л/га, ягідні кущі 400-600 л/га, плодові дерева 600-1500 л/га. При роботі суворо дотримуватися запобіжних заходів. Небезпечний для бджіл.

Норма расхода л/га Обработка от вредителей Время обработки Культура по которой применяется
0,8 Совка, кліщі, попелиці, листоїди, лучний метелик, клопи. Обприскування в період вегетації Соняшник, Соя
0,6-1,0 Ріпаковий пильщик, клопи, ріпаковий квіткоїд, листоїди, капустяна міль, хрестоцвіті блішки. Обприскування по сходах Ріпак
1,3-1,7 Попелиці, міль смородина почкова, галиці, вогнівки, листовійки, щитівки, ложнощитівки, кліщі, яблунева Мідяниця, мінуюча міль, довгоносики, плодожерки, пильщика, вишнева муха. Обприскування в період вегетації Груша, Айва, Яблуня, Слива, Вишня, Черешня, Смородина, Крижовник
1,3-1,6 Клопи, бурякова попелиця, цикадки, мінують муха і міль. Обприскування в період вегетації Цукровий буряк
0,7-1,6 Горохова зернівка, горохова плодожерка, бобова вогнівка, тля листова, цикадки Обприскування в період вегетації Горох, Кукурудза
1,15 Суничний кліщ, білокрилка, пилильщик, малинно-суничний довгоносик Обприскування в період вегетації Суниця
1,3-3,4 Малиново-суничний довгоносик, малинова почковая міль, малиновий жук, попелиці, кліщі Обприскування в період вегетації Малина

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Діюча речовина

 Діюча речовина мелатіон належить до першого класу токсичності. Інсектицид Фуфанон застосовують для зниження шкідливого порогу паразитів на полях, обробка складських приміщень, обприскування продукції для закладки в сховище, а також обробка пляжних зон від мошок і комарів. Мелатіон потрапляючи на шкіру комахи, відразу починає активізацію окислення цього компонента, передача нервових імпульсів швидко порушується, настає параліч, зупинка дихання, смерть.
Увага інсектицид Фуфанон: не сумісний з сульфонілсечовинами, лужними розчинами, маслами, азотними добривами, препаратами на основі сірки і міді. Фуфанон необхідно чергувати, так як викликає звикання.

    Фуфанон - ціна виправдана якістю !!

переваги препарату

Найкраще фуфанон купити зі спеціалізованого AGRAR магазину, препарат має низку переваг:

  •     супер швидкий;
  •     володіє стоп-ефектом;
  •     мало токсичний;
  •     зручний в застосуванні;
  •     ціна доступна для всіх;
  •     100% загибель широкого спектру шкідників.

  Доступна фуфанон ціна дозволяє чергувати препарат з іншими діючими речовинами, однак перед використанням рекомендуємо звернеться до інструкції по застосуванню щодо дозування і сумісності.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук