050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Торнадо 500 ВР 10 л гербіцид - купити ціна Август

Торнадо купить 10 л, цена в УкраинеТорнадо купить 10 л, цена
1870 грн
При заказе от 2 штук:
1810 грн
У наявності

Купити Торнадо 500 ВР легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо торнадо в такій фасовці 10 л.

 Діюча речовина: ізопропіламінновие солі кислоти гліфосату 500 г/л.

 Виробник: Август.

 Препаративна форма: водний розчин.

 Тип гербіциду: досходовий.

 Застосування на культурах: ріпак, соняшник, соя.

 Діє на: однорічні, багаторічні злакові, дводольні.

 Період захисної дії: протягом усього періоду вегетації.

 Максимальна кратність обробок: 1.

  Чому варто купити Торнадо

 Торнадо гербіцид системно-суцільної дії, важливо знати, що застосовується тільки до сходів основної культури, винятком для гербіциду Торнадо є цибуля, його обробку можна проводити в період вегетації чітко дотримуючись норми витрат згідно з інструкцією. Торнадо досходовий і по культурі краще не застосовувати (перевірено фермерами) якщо хочете отримати хороший урожай. Гербіцид Торнадо купити для успішно знищення всіх однорічних і багаторічних злакових і дводольних, а також кустарної рослинності, такої як Акація, Вільха, Осика, Клен, Хміль, Хрін. Купити гербіцид Торнадо- коштує не дешево, але ціна виправдовує якість очікуваного результату.

 Особливості препарату і застосування

 Вбивця всіх трав гербіцид Торнадо купити можна у нас в Agrar, товар завжди доступний, ціна актуальна, але застосовувати раніше, ніж температура повітря не прогріється до +5 не варто. Відмінна робота відзначена в теплу погоду з активним сокорухом в бур'янах. Торнадо не змінить ваш графік сівозміни на наступні роки. Можна застосовувати як десикант для підсушування Соняшнику, Цибулі та інших, в регіонах де погодно-кліматичні умови не дозволяють зібрати врожай вчасно. Норма витрати від 1,5 до 4 л/га залежить від виду бур'янів на ділянці. Витрата розчину 100-200 л/га. Авіаційна обробка допустима. Термін очікування результату 3-4 тижні, для чагарників 1,5-2 місяці. Часто використовується для обробки територій несільськогосподарських площ, узбіч, вздовж парканів, між тротуарною плиткою, відмосток і т.д.

 Діюча речовина

 Діюча речовина - ізопрополамінова сіль кислоти гліфосату має в'язку консистенцію, світлого кольору, без вираженого запаху, добре розчиняється в будь-якій воді. Торнадо швидко вбирається листям, циркулюючи по траві блокує синтез ряду життєво важливих сполук, уражаються точки зростання, скупчується і всихає листя, відмирає коренева система. Рослина повністю гине, без можливості відродитися.

Норма витрат л/га Обробіток Період обработки Культура по якій застосовується
1,5-2,0 однорічні багаторічні злакові, дводольні до сходів культури Соняшник, Соя, Ріпак
2,0-3,0 поля призначені для посіву зернових, баштанних і овочевих культур
2,0-4,0 чагарники, дерева, однорічні багаторічні злакові, дводольні трави по необхідності узбіччя доріг, аеродроми, залізничні насипи, промислові території.
4,0 всі види трав в період утримання земель в чистому пару пар

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Торнадо - ціна виправдана якістю !!

Переваги гербіциду Торнадо:

  • надійний, якісний, ​​на гербіцид торнадо ціна приємна;
  • створює захисний шар на поверхні обробленої ділянки;
  • перевірений фермерами на всіх культурах;
  • плани на сівозміну не змінює;
  • не накопичується в грунті.

Ви з легкістю зможете купити гербіцид Торнадо, компанією AGRAR на ринку в Україні надано великий асортимент. Купити можна всього за кілька хвилин і обраний вами препарат вже їде по вашому адресу.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук