050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Таск екстра ВГ 440 г гербіцид - купити ціна Дюпон (Кортева)

Таск экстра купить 440 г, цена в УкраинеТаск экстра купить 440 г, цена
1162 грн
При заказе от 2 штук:
1142 грн
У наявності

Купити Таск екстра ВГ легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо таск екстра в такій фасовці 440 кг.

 Діюча речовина: нікосульфурону - 92 г/кг, римсульфурон - 23 г/кг, дікамба - 550 г/кг.

 Виробник: Дюпон (Кортева).

 Препаративна форма: водорозчинні гранули.

 Тип гербіциду: післясходовий.

 Застосування на культурах: кукурудза.

 Діє на: багаторічні дводольні, однорічні дводольні бур'яни.

Період захисної дії: протягом усього періоду вегетації.

 Максимальна кратність обробок: 1.

    Чому варто купити Таск екстра

Не складе великої праці і розуму що б вибрати і купити трикомпонентний гербіцид Таск екстра. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію за прийнятною ціною для всіх категорій покупців.

 Особливості препарату і застосування

Одноразове застосування Таск екстра післясходового гербіциду, здатне утримати посіви кукурудзи в чистоті протягом усього періоду вегетації. Рекомендуємо купити гербіцид Таск екстра, відмінний склад якого успішно знищує: берізку польову, всі види осоту, амброзію, гірчак, просо волосовидне, пирій повзучий, суданську траву та інші їм подібні бур'яни. Витрата гербіциду залежить від густоти, засміченості оброблюваного поля і в середньому становить від 310 до 385 г/га з обов'язковим додаванням будь-якого прилипача 200 мл/га. Перша обробка допустима від 2 до 6 листків кукурудзи. Норма витрати робочої рідини для рясного покриття всієї листової поверхні трави становить не менше 200-300 л/га. Опади через три години не мають вплив на дію гербіциди Таск екстра.

 Діючі речовини

Ціна діючої речовини гербіциду Таск екстра повністю окупається за рахунок чистоти полів, які дають більше якісного врожаю.
Нікосульфурону і римсульфурон навіть при мінімальному обприскуванні добре поглинаються листям і починають міграцію по всій рослині, вже через годину блокують точки росту пагонів.

Дикамба - впливає на всю рослину, але переважно на кореневу систему бур'янів, знищуючи всі кореневі волоски. Через 3-7 днів рослина змінює колір, в цей період активно розвивається некроз, бур'ян гине

Норма витрат г/га Обробіток Період обработки Культура по якій застосовується
350-440 берізка польова, всі види осоту, амброзія, гірчак, просо волосовидне, пирій повзучий Обприскування в період від 2-6 листків Кукурудза

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Таск екстра - ціна виправдана якістю !!

Переваги гербіцид Таск екстра:

  •  неймовірна системна дія;
  •  сто відсоткова загибель бур'янів;
  •  дощ не впливає на очікуваний результат;
  •  безпечний для людини;
  •  купити можна всюди, ціна прийнятна;
  •  нефітотоксичний;
  •  підвищує врожайність.

Ви з легкістю зможете купити гербіцид на ринку в Україні наданою величезною компанією AGRAR. Купити можна всього за кілька хвилин і обраний вами препарат вже їде на вашу адресу.

    Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук