050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Рейсер 5 л гербіцид - купити ціна ADAMA

Рейсер купить 5 л, цена в УкраинеРейсер купить 5 л, цена
2570 грн
При заказе от 2 штук:
2560 грн
У наявності

Купити Рейсер КЕ 5 л легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо рейсер в такій фасовці 5 л.

 Діюча речовина: флурохлорідон 250 г / л.

 Виробник: ADAMA.

 Препаративна форма: концентрат емуьсіі.

 Тип гербіциду: досходовий.

 Застосування на культурах: Картопля, морква, соняшник.

 Діє на: однорічні дводольні, злакові бур'яни.

Період захисної дії: протягом усього періоду вегетації.

 Максимальна кратність обробок: 1.

  Чому варто купити Рейсер

 Інноваційні технології не стоять на місці і ось вам результат. Гербіцид рейсер купити вже у вільному доступі можна у нас прям на складі AGRAR, ціна від виробника, якість вже перевірено і підтверджено досвідченими фермерами. Високоселективний двокомпонентний досходовий препарат, утримує посіви в чистоті до кінця вегетаційного періоду культури. Купити Рейсер гербіцид кращий серед подібних препаратів, який чудово справляється з поставленим завданням і чітко знає що однорічним злакових і дводольних не місце на вашому полі.

 Особливості препарату і застосування

Легко купити гербіцид Рейсер за доступною ціною, але важливо знати особливості і характеристику цього засобу боротьби. Рейсер гербіцид сильнодіючий і не такий безпечний як здається на перший погляд. Обробку проводити в спецодязі, чітко дотримуючись норм витрати по інструкції, не використовувати в зоні рибних господарств, а також на відстані 2 км від берегів водойм, припинити літ бджіл на 12 годин. Авіаметод застосування категорично заборонений. Суцільне обприскування проводимо тільки після висадки картоплі і висіву зернобобових (переважно до сходів культури), при швидкості вітру не вище 3-4 м / с. Концентрат створює невидимий захисний шар на поверхні грунту. Гербіцид Рейсер швидко вбирається сім'ядолями і ще слабкою кореневою системою бур'яну, після цього у нього немає шансів на виживання. Ми не просто пропонуємо, а радимо купити гербіцид Рейсер який активно працює при нестабільних температурах повітря.
Витрата 2-3 л/г, а робочого розчину робочої рідини 200-400 л/г.
Допускається вирощувати озимі зернові не раніше ніж через 6 м, а томати, цибулю, хрестоцвіті і гарбузові культури через 12 м пості застосування гербіциду Рейсер.

 Діючі речовини

Діюча речовина коричнево-бежеву кольору, активно поглинається листям і стеблами, хімікат порушує біосинтез каротиноїдів, пригнічує фітоеновую десатуразу таких трав як: щириця, амброзія, лобода біла, підмаренник чіпкий, всі види горця. Концентрат має період розпаду в грунті близько 70 днів. Гербіцид рейсер відмінно утримує контроль над наступним: паслін чорний, осот польовий, редька дика, мишій, осот жовтий, берізка, ромашка, грицики, куряче просо, вероніка персидська, всі види герані, лобода.

Норма витрат г/га Обробіток Період обработки Культура по якій застосовується
2,0-3,0 Всі однорічні дводольні та злакові трави. Обприскування грунту відразу після висадки-посіву культури, до появи сходів

Картопля, Морква, Соняшник

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Рейсер - ціна виправдана якістю !!

Переваги гербіциду Рейсер:

  •     дія швидко починається;
  •     дощ через годину після обробки не впливає на результат;
  •     створює захисний довготривалий шар на поверхні грунту;
  •     нефітотоксічен для культурних рослин, для бур'янів смерть;
  •     не знижує свою ефективність при будь-яких погодних умовах.

Величезна компанія AGRAR надає широкий асортимент товарів по всій території України від різних професійних світових виробників засобів захисту рослин. Ми пропонуємо якість за найкращою ціною для всіх споживачів.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

 

Додати відгук

Вы недавно смотрели