050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Граник 500 г гербіцид - купити ціна RANGOLI

Граник купить 500 г, цена в УкраинеГраник купить 500 г, цена
725 грн
При заказе от 2 штук:
710 грн
У наявності

Купити Граник легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо Граник в такій фасовці 500 г

 Діюча речовина: 750 г/кг трибенурон-метил.

 Виробник: RANGOLI

 Препаративна форма: водорозчинні гранули.

 Тип гербіциду: післясходовий.

 Застосування на культурах: пшениця, ячмінь, овес, соняшник.

 Діє на бур'яни: дводольні однорічні та деякі багаторічні.

 Максимальна кратність обробок: 1 - обробки за сезон.

Чому варто купити Граник

  Гербіцид Гранік- це не просто хімзасобів для контролю бур'янів. Граник гербіцид вищого класу, мінімальна норма витрати, широкий спектр знищення бур'янів і якість препарату говорить сама за себе. Граник поля очищає - фермер сміливо відпочиває !!! Купити Граник гербіцид легко, ціна прийнятна для всіх споживачів засобів захисту культурних рослин на будь-якому ринку і по всій території України. Agrar робить доставку в будь-яке місто чи селище, оптом і в роздріб. Ціну і гарантію якості Agrar підтверджує.

  Особливості препарату і застосування

 Граник гербіцид застосовується на озимій та ярій пшениці, овес, соняшник, озимий та ярий ячмінь. Видаткова норма мінімальна 15-25 г/га, готового розчину йде не менше 200-400 л/га. Важливо знати і не порушувати термін обприскування, допускається до появи першого флагового листа-пшениця, до виходу в трубку - ячмінь, (2-4 листки на однорічних і фаза розетки у багаторічних трав). Позитивною якістю гербіциду Граник наголошується на тому що він не має обмежень по сортам, сумісність з пестицидами відмінна, це і дозволяє ефективно заощаджувати час і трудові ресурси. Купити Граник гербіцид по хорошій ціні це не тільки економія в господарстві але ще й колосальна можливість почати обробку в ранні терміни. Граник працює від +5 до + 25 ° С.
Одноразового застосування разом з прилипачем досить на весь період вегетації. Опади через 3 години на очікуваний результат не впливають.

  Діюча речовина

  Трибенурон-метил, клас-сульфонілсечовини, післясходовий, високоселективний, дуже активний в боротьбі проти: ромашка, мак, берізка, горець, зірочник, осот багаторічний і т. д. Речовина володіє активним метаболізмом, через 2-3 години повністю поглинається листям і корінням, трибенурон блокує фермент бере участь в стабільному утворенні амінокислот, в слідстві придушення ацетолактатсинтази зупиняє ріст, через 3-4 дня проглядається некроз і хлороз листя, повна загибель бур'янів настає через 2-3 тижні.
У грунті не накопичується, впливів немає на сівозміну. Мало небезпечний для медоносних бджіл та інших комах і тварин дикої фауни.

 

Норма витрат Обробка від бур'янів Період обробки   Культура по якій застосовується
15-25 г/га однорічні та багаторічні

до появи першого флагового листа

до виходу в трубку

пшениця

ячмінь

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

 Граник - ціна виправдана якістю !!

 переваги препарату

  •     економна норма витрати;
  •     нелетуч;
  •     сумісність з іншими препаратами ідеальна;
  •     якість висока;
  •     безпечний для навколишнього середовища;
  •     плани на наступну сівозміну стабільні;
  •     ціна, якість, гарантія.

  Скористатися всіма перевагами і заощадити легко купивши гербіцид Граник в нашому магазині. Сильна формула допомагає впоратися з багатьма бур'янами.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю

 

Додати відгук

Вы недавно смотрели