050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Купроксат 1 л фунгіцид - купити ціна Нуфарм (NuFarm)

Купроксат купить 1 л, цена в УкраинеКупроксат купить 1 л, цена
231 грн
При заказе от 2 штук:
228 грн
У наявності
Фасовка

Купити Купроксат КС легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо купроксат в такій фасовці 1 л, 25 л.

 Діюча речовина: сульфат міді триосновний 345 г/л, частка Cu 190 г/л.

 Виробник: Нуфарм (Nufarma)

 Препаративна форма: Концентрат суспензії.

 Тип фунгіциду: протигрибковий.

 Застосування на культурах: Картопля, Томати, Яблуня.

 Діє на хвороби: макроспороз, фітофтороз, переноспороз, парша, мілдью.

 Максимальна кратність обробок: 4-5.

Чому варто купити Купроксат

 Купроксат - безпечне рішення від всім відомої компанії Nufarm. Купити фунгіцид Купроксат - це рішення дозволить вам швидко і надійно позбутися від грибкових та бактеріальних інфекцій, а також утримувати контроль над ними в подальшому.
 Характерною особливістю, яка рекомендує купити фунгіцид Купроксат є його концентрація міді на 1 л Фунгіциду. Спеціально розроблена рецептура насичена мікроскопічними частинками, здатна нести функцію удобрива та підживлювача. Важливо знати, що використовуючи фунгіциди з більш високим вмістом чистої міді і при частому застосуванні якого виникає ефект накопичення в грунті і блокує надходження деяких елементів потрібних для росту і розвитку рослин. Що б не мати таких проблем ми настійно рекомендуємо купити Купроксат фунгіцид ціна на ринку в Україні від виробника тільки в компанії AGRAR.

   Особливості препарату і застосування

  Купити Купроксат який має полегшену формулу також легко в нашому склад-магазині АГРАР. Купроксат фунгіцид застосовується для кожної культури за окремою схемою (див. табл). У наш час це просто необхідність купити хороший фунгіцид, що підходить для захисту багатьох овочевих культур, фруктових дерев, а також виноградників.
Купроксатом не проводити більше п'яти обробок на фруктових деревах, огірках від двох і вище. Виноградники перша обробка при довжині молодої лози 20-27см, а лист 2-3см. Друга в період цвітіння - для закріплення досягнутих результатів. Третя обробка після цвітіння для тривалого захисту зав'язі грони. Інтервал між обробками в разі потреби, але не раніше ніж через 8-14 днів.

Діюча речовина

 Діюча речовина - сульфат міді триосновний. Купроксат складається з мікроскопічних часто, кякі володыють легкістю рівномірного прилипання до листка і створюють неймовірно цільну оболонку, стійку до змивання опадами і проникненню грибково-бактеріальних хвороб. За рахунок вільно діючих іонів міді, структура білка патогенна руйнується, що призводить до припинення подачі кисню і грибково-бактеріальний організм гине в лічені години. Спеціалізована формула розчину сульфат міді при залишку в обприскувачі НЕ кристалізується і не випадає в осад.

Норма витрат л/га Обробка від хвороб Час обробки Культура по якій застосовується
3,0-5,0 макроспоріоз, фітофтороз Обробка  в період вегетації Картопля, томати
переноспороз Хміль
мілдью Виноград
5,0 Парша Яблуня

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

   Купроксат - ціна виправдана якістю !!

Ключові переваги фунгіциду купроксат:

  •     зручний в застосуванні;
  •     економний, надійний;
  •     довготривалий;
  •     НЕ кристалізується, безпечний;
  •     не випадають в осад;
  •     підвищує врожайність на 30%;
  •     стійкий до змивання;
  •     ціна доступна, купити можна швидко і легко.

  Як вигідно купити фунгіцид купроксат в Україні?
  На представлений в каталозі купроксат ціна встановлена ​​без використання додаткових націнок. Клієнт сміливо може підібрати потрібний препарат і виконати його замовлення в магазині AGRAR в найкоротші терміни.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук