050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Альто супер 20 л фунгіцид - купити ціна Сингента (Syngenta)

Альто супер купить 20 л, цена в УкраинеАльто супер купить 20 л, цена
17405 грн
При заказе от 2 штук:
16800 грн
У наявності

Купити Альто супер 330 ЕС легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо Альто супер в такій фасовці 20 л.

 Діюча речовина: 80 г / л ципроконазол, 250 г / л пропіконазол.

 Виробник: Сингента (Syngenta).

 Препаративна форма: концентрат емульсії.

 Тип фунгіциду: протигрибковий.

 Застосування на культурах: озимий і ярий ячмінь, яра та озима пшениця, овес, цукрові буряки, тритикале озиме.

 Діє на хвороби: стеблова і бура іржа, фузаріоз колоса, септоріоз, борошниста роса, септоріоз листя, ринхоспоріоз, альтернаріоз, фомоз, кладоспоріоз.

 Максимальна кратність обробок: 1-2 - обробки

Чому варто купити Альто супер?
  Альто супер - це фунгіцид який має системний вплив і використовується для знищення грибкових мікроорганізмів на зернових культурах. Альто супер купити в Україні- можна в інтернет-магазині AGRAR.

Альто супер купити варто тим, хто вирощує всі види зернових культур для власних потреб, а також на експорт. Купити Альто супер-це повноцінний захист рослин від всіх шкідливих грибкових, а також бактеріальних захворювань, при цьому, компоненти препарату ідеально сумісні з іншими типами пестицидів. В окремих випадках можна попередньо змішати трохи препарату для перевірки сумісності. Після чого ємність обприскувача заповнюють водою на 1/10 або на 1/4. Далі відбувається змішування. Каністру з готовою сумішшю ретельно струшують для створення однорідності. Також, порожні каністри промивають водою по три рази для повного позбавлення від залишків препарату. Цю ж воду потім додають до свіжоприготованого розчину. Необхідна норма витрати робочого рідини не повинна перевищувати 200-300 л на гектар оброблюваної площі. Найбільш уражені рослини обробляються шляхом рясного обприскування. При цьому, настійно рекомендовано застосування препарату саме в період вегетації для профілактики і попередження захворювань. Таким чином, вдасться максимально усунути поширення небезпечного впливу.

Норма витрат л/га Обробка від хвороб Час обробки Культура по якій застосовується

0,4-0,5 л/га

300 л/га

Бура іржа, фузаріоз колоса, септоріоз, борошниста роса, септоріоз листя, ринхоспоріоз, альтернаріоз, фомоз, кладоспоріо Обприскування в період вегетації Озима пшениця

0,4-0,5 л/га

300 л/га

Яровий ячмінь, Овес.

0,5 л/га

300 л/га

Церкоспороз, борошниста роса Обприскування в період вегетації Цукровий буряк

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

  Час захисної дії.

  Альто супер захищає посіви протягом 3-4 тижнів.

  Механізм впливу Альто супер.

Альто Супер - фунгіцид, що володіє широкою сферою впливу. Може рятувати від цілої групи контрольованих хвороб, помітно перешкоджає поширенню збудника та має сприятливу лікувальну дію. Крім цього, можливо зупинити розвиток навіть після масового ураження культур на вирощуваній площі. До його складу також увійшли сильно діючі речовини повного знищення таких неприємних і дуже знайомих великому аграрію хвороб, а саме: поява ознак стеблової і бурої іржі, фузаріоз колоса пшениці, септоріоз, борошниста роса зернових про овочевих культур, піренофороз, септоріоз листя, ринхоспоріоз, альтернаріоз , фомоз, кладоспоріоз і їм подібні. Сильно діюча речовина фунгіциду Альто супер швидко поглинаються рослиною, з цього моменту розносяться по всіх клітках рослини, захищаючи від кореня до самого колоса, а також сприяють утворенню нових здорових пагонів. На Альто супер ціна вкрай розумна, а тому цей препарат використовують як професійні садівники, так і приватні споживачі.

    Фітотоксичність препарату.

 Нефітотоксичний, безпечний для навколишнього середовича при дотриманні правил використання фунгіциду Альто супер зазначених на тарі.

   Альто супер - ціна виправдана якістю !!!


Ключові переваги фунгіциду Альто супер:

  • лікування і профілактика;
  • чудові трансламінарні властивості;
  • ефективна боротьба з усіма видами грибків;
  • тривалий період захисту.


  Як вигідно купити гербіцид Альто супер в Україні?


  На представлений в каталозі Альто супер ціна встановлена ​​без використання додаткових націнок. Клієнт сміливо може підібрати необхідний йому препарат і виконати своє замовлення в магазині AGRAR.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук