050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Дачні теплиці під плівку та полікарбонат

у нас ви можете придбати теплицю за найнижчою ціною без переплати

 

    Пропонуємо теплиці українського виробництва будь-якої конфігурації і складності. Інженери компанії мають великий досвід у сфері проектування, всі теплиці розроблені відповідно до чинних нормативних документів (ДБН, ГОСТ), завдяки чому вони мають ряд переваг в порівнянні з аналогічним продуктом на ринку. Інженери під час розробки каркасів та вузлів теплиць врахували всі можливі недоліки. Наша компанія пропонуємо вам надійні та довговічні теплиці які мають високу ступінь жорсткості і несучу здатність, а також прості у збиранні.

   Установка теплиць займе не більше трьох годин і для цього знадобиться тільки шуруповерт.

   Арочний каркас теплиць виконаний з оцинкованої або пофарбованої профільної труби перерізом 20х20 мм і товщиною стінки 2 мм, крок дуг 1 м. Такі теплиці мають відмінну жорсткість та міцність, завдяки чому можуть бути використані в будь-яких кліматичних умовах, та в будь-яку пору року і не вимагають додаткових заходів таких як, встановлення додаткових підпірок, чистка снігу в зимовий час.

      Термін експлуатації каркасу:

       - з оцинкованого профілю не менше 15 років;
       - з пофарбованого профілю не менше 7 років.
     Стандартні розміри дачних теплиць:
       - ширина 3,4,6 м.
       - довжина 4,6,8,10 м., довжину можна збільшувати додатковою секцією з кроком два метри.
   По бажанню замовника виготовляємо теплиці нестандартних розмірів, для цього вам необхідно зателефонувати нам за номером який вказаний у контактах.

   У комплект для збірки дачної теплиці входять - всі деталі і вузли каркаса, одні двері, дві кватирки, гайки, болти, саморізи, інструкція для збірки. Збірку дачної теплиці можуть виконати 2-3 людини, для цього їм знадобиться тільки шуруповерт.
    За бажанням замовника виконуємо установку, ціна установки договірна.

   Щоб купити теплицю зв'яжіться з нами за номером вказаним у контактах.