050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена овощей Seedera - маленькая фасовка
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена цветов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена помидор в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена капусты в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Дачні теплиці під плівку та полікарбонат

у нас ви можете придбати теплицю за найнижчою ціною без переплати

 

    Пропонуємо теплиці українського виробництва будь-якої конфігурації і складності. Інженери компанії мають великий досвід у сфері проектування, всі теплиці розроблені відповідно до чинних нормативних документів (ДБН, ГОСТ), завдяки чому вони мають ряд переваг в порівнянні з аналогічним продуктом на ринку. Інженери під час розробки каркасів та вузлів теплиць врахували всі можливі недоліки. Наша компанія пропонуємо вам надійні та довговічні теплиці які мають високу ступінь жорсткості і несучу здатність, а також прості у збиранні.

   Установка теплиць займе не більше трьох годин і для цього знадобиться тільки шуруповерт.

   Арочний каркас теплиць виконаний з оцинкованої або пофарбованої профільної труби перерізом 20х20 мм і товщиною стінки 2 мм, крок дуг 1 м. Такі теплиці мають відмінну жорсткість та міцність, завдяки чому можуть бути використані в будь-яких кліматичних умовах, та в будь-яку пору року і не вимагають додаткових заходів таких як, встановлення додаткових підпірок, чистка снігу в зимовий час.

      Термін експлуатації каркасу:

       - з оцинкованого профілю не менше 15 років;
       - з пофарбованого профілю не менше 7 років.
     Стандартні розміри дачних теплиць:
       - ширина 3,4,6 м.
       - довжина 4,6,8,10 м., довжину можна збільшувати додатковою секцією з кроком два метри.
   По бажанню замовника виготовляємо теплиці нестандартних розмірів, для цього вам необхідно зателефонувати нам за номером який вказаний у контактах.

   У комплект для збірки дачної теплиці входять - всі деталі і вузли каркаса, одні двері, дві кватирки, гайки, болти, саморізи, інструкція для збірки. Збірку дачної теплиці можуть виконати 2-3 людини, для цього їм знадобиться тільки шуруповерт.
    За бажанням замовника виконуємо установку, ціна установки договірна.

   Щоб купити теплицю зв'яжіться з нами за номером вказаним у контактах.

Фермерські теплиці для малого фермерського господарства з полікарбонату і під плівку

   

купити теплицю за найнижчою ціною можна тільки у нас


   В даний час багато займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції, що призводить до високої конкуренції на ринку збуту. Для отримання більшого прибутку необхідно вирощувати більш ранню продукцію. Для цього є різні способи такі як, вирощування розсади, посадка під дуги і в парники, накриття культури агроволокном (спанбондом), але найефективнішим способом є вирощування сільськогосподарської продукції в теплиці. Для цього ми вам пропонуємо теплиці в яких ви зможете виростити будь-які види культур в найкоротші терміни. Наші теплиці пристосовані для вирощування таких культур як помідори, огірки, салати, полуниця, квіти.

   Наша компанія пропонує вам, надійні, високоякісні й міцні теплиці. Каркас стандартної фермерської теплиці шириною 5,6 м виконаний з фарбованих або оцинкованих профілів квадратного перетину 50х25мм і товщиною стінки 2мм. Крок дуг в наших теплицях 2 м, що дає можливість безтурботного експлуатації в будь-який час року для будь-якого регіону України.

    Термін експлуатації теплиць:

       - Оцинкований каркас 15 років;
       - пофарбований каркас 7 років.
     Стандартні розміри теплиць:
       - ширина 5,6 м.
       - довжина 6,8,10,12,14м., довжину можна збільшувати додатковою секцією кратно двом метрам.

   На замовлення виготовляємо фермерські теплиці будь-яких розмірів, для цього зателефонуйте нам і скажіть розміри вашої теплиці.

   Наші співробітники виконають швидку установку будь теплиці придбаної у нас, ціна установки договірна.

   Пропонуємо вам найкращі теплиці українського виробництва.

   Щоб купити теплицю зателефонуйте нам за номером вказаним в контактах.

Фермерські теплиці для великого фермерського господарства під плівку

 

Хочете купити теплицю по самій вигідною ціною? тоді телефонуйте нам !! 

 

  Пропонуємо вам надійні та прості в експлуатації фермерські теплиці українського виробництва. Каркаси наших теплиць розраховують інженери, що дає можливість експлуатації теплиць в різних регіонах України без страху і ризику, що вони можуть зруйнуватися.

   Каркас арочних теплиць виконаний з металевої круглої труби або профілю прямокутного перерізу, перетин профілю розраховується індивідуально для кожного виду теплиць в залежності від ширини теплиці та регіону експлуатації.
Пропонуємо плівкові теплиці стандартної ширини 8, 10 м., для промислового вирощування овочів огірків, помідорів, перцю , баклажана та ін., а також, винограду, полуниці, зелені, салатів. Теплиця шириною 8 метрів має висоту 3,4 м., А теплиця шириною 10 метрів має висоту 4,5 м., Крок дуг для таких теплиць 2 метри. Такий каркас забезпечує максимальну жорсткість і добре пручається сніговим та вітрових навантажень.
   Для оптимального створення кліматичних умов у теплицях необхідно передбачати площу провітрювання не менш 15-20% від площі теплиці. У наших теплицях передбачено провітрювання з торців у вигляді фрамуг у формі півмісяця і бічне провітрювання. Бічне провітрювання встановлюється на всю довжину теплиці з однієї або з двох сторін. Нижній рівень для бічного провітрювання становить 0,5 м. Від землі, а верхній 1,7 м. Таким чином площа провітрювання з одного боку теплиці на 1 метр її довжини становить 1,2 м².
   Плівкові теплиці мають значну перевагу над полікорбанатнимі це невелика її собівартість, що дозволяє за короткий час окупити вкладені кошти в купівлю теплиці.

   Короткий опис базової комплектації теплиць:

 - каркас усіх теплиць підсилений, що дає значну перевагу на теплицямі інших виробників;
 - каркас для теплиць шириною 8 м. виконаний з профільних труб 60х30 мм, а для теплиць шириною 10 м. з профільних труб 60х40 мм. Для всіх каркасів теплиць застосовуються труби з товщиною стінки 2 мм. крок дуг в каркасі 2 метри;
 - каркас пофарбований грунтової фарбою ГФ-021 у два шари (за бажанням замовника додатковий шар з емалі "Алюмікс";
 - теплиці шириною 8 м. накриваються плівкою українського виробництва шириною 12 м., товщиною 120-150 мкм;
 - теплиці шириною 10 м. накриваються плівкою зарубіжного виробництва шириною 16 м., товщиною 150-170 мкм;
 - торці теплиці накриваються плівкою, на одному торці встановлюється двері шириною і висотою 2 м .;
 - у верхній частині на обох торцях теплиці встановлені фрамуги для провітрювання у формі півмісяця, приблизна площа однієї фрамуги 5 м²;
 - плівка у 8 метровій теплиці закопується в траншею, що забезпечує її надійне кріплення;
 - кріплення плівки к каркасу 10 метрової теплиці виконується за допомогою профілю типа "Зигзаг"зі сталевою пружиною. Таке кріплення забезпечує надійне кріплення до каркасу;
 - кріплення профілю типу "Зигзаг" до каркасe теплиці виконується через сталевий профіль 30х20 мм.

   Додаткова комплектація для теплиць:

 - для теплиць довжиною більше 24 м. пропонуємо систему бічного провітрювання з одної або двох строрін теплиці;
 - клапан для провітрбвання теплиці довжиною більше 24 м та культур які бояться протягів;
 - каркас з оцинкованої труби або профілю;
 - покриття торців теплиць полікарбонатом товщиною 4, 6 мм з терміном експлуатації 10 років;
 - автоматичний привід для системи бічного провітрювання;
 - шпалерна система для високорослих рослин;
 - противомоскітна сітка для систем провітрювання;
 - крапельне зрошення для теплиць;
 - система опалення для теплиць.

 На замовлення виготовляємо фермерські теплиці будь-яких розмірів, для цього зателефонуйте нам і скажіть розміри вашої теплиці.

  Наші співробітники виконають швидке встановлення теплиць придбаних у нас.

  Щоб купити теплицю зателефонуйте нам за номером вказаним у контактах.

Промислові теплиці під плівку

 купити промислову теплицю за вигідною ціною тільки у нас !!! 

вартість квадратного метру теплиці від  420  грн

  Пропонуємо вам промислові теплиці українського віробництва для вирощування та отримання високих врожаїв таких культур як: огірки, помідори, перець, полуниця, салати та інших видів овочів і фруктів, а також квітів. Вирощування в теплицях дозволяє отримувати більш ранні врожаї, ніж на відкритому грунті. 

  Промислові теплиці одним комплексом перекривають площі до одного гектару, що дає можливість повноцінного використання всієї площі вашої ділянки. За бажанням замовника тепличний комплекс може бути розділений між собою для створення індивідуальних кліматичних умов у кожному прольоті теплиць. Ширина кожного прольоту може бути від 8 до 10 метрів (за вашим бажанням ширина може бути змінена). Каркаси теплиць виконуємо різної форми, а також довжини, ширини і висоти за бажанням замовника. Кожен каркас індивідуально розраховується, що дає можливість повністю гарантувати надійність і довговічність експлуатації в будь-яку пору року.

  Для оптимальних кліматичних умов в літній час передбачаються системи провітрювання, які мають площу провітрювання 15-20% від загальної площі теплиці. Системи провітрювання мають ручний або електричний привід, залежно від вашого замовлення. У прорізи для провітрювання пропонується встановлення протимоскітні сіток, для уникнення попадання шкідників і комах в теплицю. 

  Для запобігання перегріву повітря у теплицях в літній час, пропонується встановлення затінюючих сіток з коефіцієнтом затінення 60-80%, що дає можливість значно зменшити температуру у теплиці.

  Для підв'язки високорослих рослин і кріплення різного устаткування (полив, освітлення та ін.) встановлюються шпалери. Шпалери являють собою горизонтальні перемички через дугу (арку) з'єднані між собою поздовжніми прогонами. Шпалерні системи встановлюються на висоті 2-2,5 метра над землею.

    Коротка характеристика каркасу теплиць:

 - каркас теплиць, а саме дуги (арки) виконані з металевого профілю або круглої труби з товщиною стінки 2мм. ;

 - металеві елементи каркасу за вашим бажанням можуть бути оцинкованими або пофарбовані;

 - для зниження собівартості теплиці, поздовжні елементи в каркасі пропонуємо виконувати з дерев'яного брусу 50х50мм. Ці ж елементи будуть виконані з металевого профілю;

 - кріплення плівки до каркасу виконується через профіль типу "Зигзаг" зі сталевою металевою пружиною;

 - для покриття теплиць застосовується плівка товщиною 150 мкм зі стабілізацією 6 сезонів, 3 роки. Ширина плівки від 10 до 16 м .;

 - довжина теплиць не обмеження, кратна двом метрам;

 - профілактичні роботи з каркасом теплиць проводяться раз у 3 роки при заміні плівки.

  Експлуатація наших теплиць доставить вам одне задоволення. 

  Для вас ми пропонуємо найвигідніші і швидко окупаємі варіанти теплиць, вартість квадратного метру теплиць від 420 грн .

 На замовлення виготовляємо фермерські теплиці будь-яких розмірів, для цього зателефонуйте нам і скажіть розміри вашої теплиці.

  Наші співробітники виконують швидку установку будь-якої теплиці придбаної у нас, ціна установки договірна.

  Щоб купити теплицю зателефонуйте нам за номером вказаним у контактах