050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Ампліго 100 мл інсектицид - купити ціна Syngenta

Амплиго купить 100 мл, цена в УкраинеАмплиго купить 100 мл, цена
302 грн
У наявності
Фасовка

Купити Ампліго легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо купити ампліго в такій фасовці: 4 мл, 100 мл.

  Діюча речовина: лямбда-цигалотрин 50г / л, хлорантраніліпрол 100 г / л.

  Виробник: Syngenta, Швейцарія

  Препаративна форма: концентрат суспензії.

  Максимальна кратність обробок: 2 -3 обробки за сезон. Термін очікування до збирання врожаю - яблуня -30 днів, томати -20 днів.

Норма витрат Спосіб обробки Спектр дії Культура по якій застосовується
4 мл на 5 л води  Обприскування Колорадський жук, Совка, мінують муха, Трипси, Міль, Хрестоцвіті блішки, Тля.  Капуста, Томати
4 мл. на 10 л води Обприскування Яблунева плодожерка, Листовійка, Мінуюча міль, Тля, Колорадський жук.

Яблуня, Картопля

0,2-0,3 л /300 л води Обприскування Лучний метелик, Бавовняна совка, Кукурудзяни стебловий метелик, Сонцевик Будяковий. Сорго, Соя, Кукурудза, Соняшник


Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Ампліго купити потрібно кожному садівникові, огороднику і фермеру!


 У зв'язку з інтенсифікацією розвитку сільського господарства agrar.com.ua представляє нову і успішну розробку компанії syngenta, інсектицид «Ампліго» пройшов тестування на таких культурах: картопля, томати, капуста, соя, сорго, соняшник, кукурудза, яблуня.

Двокомпонентний склад дозволяє знищувати комах і контактним і кишковим способом, блокуючи центральну нервову систему і паралізуючи рухливість шкідника. Мінімальна витрата інсектициду Ампліго 3- 4 мл на 10 л води ефективно впливає на всі стадії розвитку таких комах: колорадський жук, совки, мінуюча муха, трипси, моль, хрестоцвіті блішки, попелиці, лучний метелик, бавовняна совка, цикади.

При обприскуванні доросла комаха гине вже через годину, личинки, підходячи до стадії вилуплення прогризають захисну оболонку яйця оброблену інсектицидом Ампліго тут же отримують миттєву інтоксикацію і гинуть.

Купити Ампліго можна просто зателефонувавши по телефону в офіс agrar.com.ua. Ампліго відмінно контролює популяцію лускокрилих, двокрилих, жосткокрилих і прямокрилих. Ми радимо амполіго купити який не викликає звикання, ідеально працює в широкому спектрі різних температур +10 до +30 градусів, стійкий до змивання опадами. Забезпечує надійний захист до трьох тижнів.

 Ампліго - ціна виправдана якістю.


     Істотні переваги препарату:

  • миттєва початкова дія;
  • сумісний з іншими препаратами;
  • не викликає звикання;
  • загибель комах на всіх стадіях яйце-гусінь-імаго;
  • стійкий проти опадів;
  • рекомендуємо.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

Додати відгук