050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Альфа супер 4 мл інсектицид - купити ціна Сімейний сад

Альфа супер купить 4 мл, цена в УкраинеАльфа супер купить 4 мл, цена
6 грн
У наявності
Фасовка

Купити Альфа супер легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо альфа супер в такій фасовці 100 мл, 500 мл.

  Діюча речовина: Альфа-циперметрин, 100 г / л

  Виробник: Сімейний сад

  Препаративна форма: Концентрат емульсії.

  Максимальна кратність обробок: 2 -3 обробки за сезон. Термін очікування до збирання пшениці- 15 днів, картоплі -20 днів, інших овочів -30 днів, збір фруктів - 45 днів.

Норма витрат Спосіб обробки Спектр дії Культура по якій застосовується
1,5-2,5 мл на 5 л. води обприскування Плодожерки, листовійки, Бурякові блішки, довгоносики, лучний метелик, попелиці Буряк, Яблуня, Слива
1-1,5 мл на 5 л. води Клопи, пшеничний трипс, попелиці, пьявица, совки, міль, білянки, горохова зернівка Озима пшениця, капуста, горох
0,07-0,1 мл на 5 л води Колорадський жук Картопля

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

  Альфа супер купити потрібно кожному садівникові, огороднику і фермеру!

  Цей препарат з інсектицидною групи засобів захисту рослин, який ефективно застосовується для контактно-кишкової дії, і для забезпечення надійного захисту овочевих і плодово-ягідних культур від шкідників. Альфа супер - це новітній засіб, який успішно зарекомендував себе, інсектицид контактно-кишкової дії від широкого спектру шкідників. Альфа Супер надійно утримується на поверхні рослин. Період захисної дії - 2-4 тижні в залежності від виду шкідників і ступеня занедбаності оброблюваної площі.

Обробку проводять в суху, безвітряну погоду, вранці або ввечері, забезпечуючи рівномірне змочування листя, роботи з обробки проводити при температурі повітря і грунту не вище +25 ° С. Випавші опади через 3-4 години після обприскування ефективність препарату не знижують.

Діюча речовина препарату - альфа-циперметрин - навіть при використанні в малих дозах надає негайну контактно-кишкову дію, блокує натрієві канали і викликає параліч центральної та периферичної нервових систем у комах. Через 10-15 хвилин після обробки інсектицидом Альфа супер комахи перестають рухатися і харчуватися, протягом 1,5-2 годин настає повна загибель як дорослих особин так і їх личинок.

Досвідчені фермери і садівники рекомендують чергувати застосування інсектицидних препаратів з іншим способом впливу на комах, і іншим хімічним класом, наприклад фосфорорганічних.

Категорично забороняється використовувати препарат авіаційним способом близько санітарних зон, рибних господарств та водойм. Препарат небезпечний для риб і бджіл. Необхідне обмеження льоту бджіл на 48-72 години, прикордонно-захисна зона становить - не менше 3-4 км.

 Потрібно купити і застосувати Альфа супер для обробки зернових і плодових культур, картоплі, капусти, буряка, гороху, квітів і тд., Докладний опис застосування дивись на упаковці. Купівля препарату Альфа супер допоможе забезпечити захист від колорадського жука, листовійки, попелиці, пшеничного трипса, бурякової блішки, капустяного і ріпакового білана, ріпакового квіткоїда, совки, цикадки, довгоносика, плодожерки, медяниці, зернівки горохової, лучного метелика, сарани, також може застосовуватися в боротьбі з садовими мурахами для надійної та довготривалої ліквідації мурашників, ціна при цьому не має значення.

  Альфа супер - ціна виправдана якістю.

     Істотні переваги препарату:

  • швидка початкова дія і негайний ефект;
  • знищення личинок, а також дорослих комах;
  • довготривалий захисний період до 2-4 тижнів;
  • безпечний для культурних рослин;
  • стійкий до змивання.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

Додати відгук