050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Агіта 50 г аналог інсектицид - купити ціна KWIZDA GmbH Австрія

Агита купить 50 г, цена в УкраинеАгита купить 50 г, цена
20 грн
У наявності
Фасовка

Купити агіта легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо агіта в такій фасовці 20 г, 30 г, 50 г, 100 г, 400 г.

 Діюча речовина: тіаметоксам 10% і Z-9-трикозен 0,05%, а також лактоза і цукор.

 Виробник: KWIZDA GmbH (Австрія)

 Препаративна форма: водорозчинний дрібно гранульований порошок бежевого кольору.

 Максимальна кратність обробок: за потребою

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

 Агіта купити потрібно кожному садівникові, огороднику і фермеру!

 Агіта - це засіб з групи інсектицидів та акарицидів для ефективної боротьби з мухами, блохами, тарганами і т.д.

 Активним компонентом препарату є тіаметоксам 10% і Z-9-трикозен 0,05%, а також лактоза і цукор. Ці компоненти впливають на комах контактно-кишковим шляхом викликаючи пошкодження ЦНС.

Тіаметоксам який входить до складу діючої речовини володіє контактним і кишковим способом инсектицидного впливу Тіаметоксам блокує рецептори постсинаптичних мембран нервових клітин, що призводить до неминучої загибелі комах. Препарат дуже активний відносно комах, чутливий до фосфорорганічних інсектицидів, піретроїдів і карбонат. Трикозен має здатність залучати комах до місць нанесення препарату. Агіта починає активно діяти вже через 3 5 хвилин після контакту з комахою. За ступенем впливу на організм тварин агіт відноситься до малонебезпечних речовин, не володіє местнораздражающим і сенсибілізуючої дії. Препарат має токсичні властивості по відношенню до риб і бджіл.

ЗАСТОСУВАННЯ

 Купити препарат агіта дуже легко і доступно, застосовують його у вигляді розчину нанесеного або розпорошеного на поверхню. Гранули порошку добре розчиняються в теплій воді, не мають запаху. Робочий розчин препарату повинен бути використаний відразу ж після його приготування, зберігання та повторному використанню не підлягає, так як в розведеному вигляді по закінченню 1 доби втрачає свої властивості. Інсектицидний препарат агіта в процесі роботи його слід періодично перемішувати. Робочий розчин наносять в улюблених місцях скупчення комах (віконні рами, теплі сонячні стіни приміщення, підвіконня, двері, молокопроводи, опори, труби, і інші поверхні). Тварин слід прибрати з приміщення. 100 г гранул на 80 мл води робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею 40м2. Термін дії інсектициду становить 6- 8 тижнів. Для досягнення найкращого результату обприскати слід близько 30% поверхні стін і стелі. У свинарниках потрібно обприскувати поверхню стін на висоті не менше ніж 1,5 м від поверхні підлоги, а на фермах для великої рогатої худоби - на висоті понад 2м від підлоги. Після висихання можна обприскувати знову. Повторні обробки проводять при необхідності. Слід дотримуватися правил безпеки зазначених в інструкції по застосуванню:

  • забороняється обприскувати брудні і пористі поверхні,
  • необхідно прибрати з оброблюваного приміщення тварин і птахів,
  • прибрати продукти харчування і корм,
  • не виливати залишки невикористаного розчину в водойми, раковини або каналізацію.

   Агіта - ціна виправдана якістю.

     Істотні переваги препарату:

  • низька токсичність і висока ефективність;
  • висока ефективність проти личинок, а також дорослих комах;
  • захисна дія до 6-8 тижнів;

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

Додати відгук