050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Хорус 1 кг фунгіцид - купити ціна Syngenta

Хорус купить 1 кг, цена в УкраинеХрус купить 1 кг, цена
3973 грн
У наявності
Фасовка

 Купити Хорус легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо купити хорус в такій фасовці: 3 г 1 кг.

  Діюча речовина: ципродиніл, 750 г / кг

  Виробник: Швейцарія, Syngenta

  Препаративна форма: водорозчинні гранули.

  Максимальна кратність обробок: 1 - обробка за сезон. Термін очікування до збирання врожаю - 30 діб.

  Термін придатності 3 роки

Норма витрат Спосіб обробки Спектр дії Культура по якій застосовується
2 г на 10 л води.

Перша обробка - в період «рожевий бутон»,

друга - через 15 днів

Курчавість листя. Опік молоніальний. Все кісточкові плодові культури
2 г на 5 л води Перша обробка - при появі перших ознак хвороби, друга і наступні - через 15 днів і до повного одужання рослини. Плодова гниль, Клястероспоріоз, Коккомікоз.

Все кісточкові плодові культури

2 г на 10 л води Перша обробка - в період «зелений конус», друга - через 15 днів Альтернаріоз, гниль плодова, парша. Все зерняткові плодові культури

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Хорус купити потрібно кожному садівнику, огороднику і фермеру!


     Активно діючий фунгіцид Хорус вже протягом декількох років займає лідируючі позиції на ринку в Україні серед подібних фунгіцидів. Купити Хорус який пригнічує і повністю зупиняє біосинтез амінокислот сприяючих розвитку патогенного міцелію, а також знищує різні види грибка в тканинах культурних рослин, при цьому Хорус ціна-відмінна якість.
Хорус купити і отримати універсальний препарат який може застосовуватися протягом усього вегетаційного періоду, але особливо він необхідний на початкових стадіях росту і розвитку молодого незахищенного листя і бруньок рослини, коли спостерігаються різкі весняні зміни погодних умов, перепади температур повітря і ґрунту.


     При виявленні перших ознак захворювання (парша, кокомікоз, мініліоз, клястероспоріоз, курчавость листя, біла і бура плямистість, сіра гниль, мільдью, оїдіум) рекомендується обробка системним фунгіцидом Хорус, який має відмінну здатність поглинання листовою поверхнею рослини, трансламінарним способом швидко доставляючи необхідну кількість препарату в уражені ділянки стебла і листя.
Необхідно купити фунгіцид Хорус, він не має токсичного впливу на культуру і плоди, крім того він ідеально знімає пестицидне навантаження, сумісний з більшістю препаратів.
     Ціна на Хорус якісний фунгіцид в Україні може бути різною, але тільки в інтернет магазині agrar.com.ua ціна Хорус вас приємно здивує, більш детальну інформацію про засоби захисту рослин в Україні люб'язно нададуть консультанти agrar.com.ua


При ретельному дотриманні норм витрати від виробника, фунгіцид Хорус є безпечним для грунтових корисних комах, бджіл. Необхідно купити Хорус для досягнення поставленої мети;
- своєчасна профілактика угідь;
-повне позбавлення від всіх грибкових захворювань;
-збільшення врожайності;
- збереження плодів на більш тривалий термін.
Якщо ви змогли купити якісні фунгіцид Хорус в Україні то рекомендується його застосування тільки в безхмарну, безвітряну суху погоду. Результат можна помітити вже через 2-3 години після обприскування, повне одужання настає через 7-10 днів.

 Хорус - ціна виправдана якістю.


     Істотні переваги препарату:

  •  швидко розчинний;
  • ідеальна сумісність з іншими препаратами;
  • знімає стрес і пестицидне навантаження;
  • виробляє імунітет до повторних заражень.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук

Вы недавно смотрели