050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Смерть щурам 2 200 г - родентициди купити ціна

Крысиная смерть 2 купить 200 г, цена в УкраинеКрысиная смерть 2 купить 200 г, цена
13 грн
У наявності
Фасовка

  Купити Смерть щурам №1 легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо щуряча смерть в такій фасовці 100 г, 200 г.

 Діюча речовина: бродіфакум - 0.25%.

 Виробник: Україна

 Препаративна форма: пакетована тістоподібної маса.

 Категорія: Родентицид

 Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

   Смерть щурам купити потрібно кожному господарю, дачнику і фермеру!

  Смерть щурам родентициди призначена для знищення щурів і мишей в житлових будинках, промислових підприємствах, складах і нежитлових приміщеннях. Діюча речовина бродіфакум 0.25%, а в готовій приманці діючої речовини міститься 0.005%. Готовий препарат буває темно-синього або червоного кольору тістоподібної маси, Фасований по 10 г у зручні фільтр-пакетики, розфасовані в поліетиленові герметично спаяні пакети, вагою від 100-200 г для домашнього використання, масою 1,2,3 до 10 кг використовуються дезінфікуючими службами. протягом 4-8 діб засіб викликає 90% загибелі мишей і 100% загибель щурів.

Засіб Смерть щурам має розкладатися пінцетом або в гумових рукавичках щоб виключити запах людини, для мишей використовують 1-2 пакетика, для щурів 3-4. Контроль за поїдання засобу повинен здійснюватися кожні 7-10 днів, при необхідності розкласти приманку знову. Загибель гризунів настає через 3-4 дня, остаточний ефект настає після того як фільтр-пакетики залишаються лежати недоторканими. Залишки нетронутої приманки не придатні для повторного використання і повинні бути утилізовані.

  Запобіжні заходи. Вагітні, які годують, люди що страждають захворюваннями крові і печінки, а також особи до 18 років до роботи з препаратом не допускаються. Люди які працюють на підприємстві і закритих територіях повинні бути поінформовані про наявність приманок. В обов'язковому порядку пройти інструктаж з правил суспільної та особистої безпеки

  Смерть щурам - ціна виправдана якістю.

  Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

 

Додати відгук