050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Раундап Енерджі 20 л гербіцид - ціна Monsanto

Раундап купить 20 л цена в УкраинеРаундап купить 20 л цена
3894 грн
У наявності
Фасовка

Купити Раундап легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо раундап в такій фасовці 100 мл, 1 л, 5 л, 10 л.

  Діюча речовина: 360 г / л гліфосату і 180 г / л поверхнево-активної речовини.

  Виробник: Monsanto

  Препаративна форма: концентрат суспензії.

  Максимальна кратність обробок: 1 - обробка за сезон. 

Норма витрат Спектр дії Культура по якій застосовується
80-120 мл/10 л воды в післязбиральний період обприскування вегетуючих бур'янів восени Однорічні та багаторічні злакові та дводольні
120 мл/10 л воды

Багаторічні злакові та дводольні

80 мл/10 л воды Однорічні злакові та дводольні

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Раундап купити потрібно кожному садівникові, огороднику і фермеру!

Системний гербіцид суцільної дії Раундап відноситься до класу малотоксичних гербіцидів. Успішно бореться і повністю знищує однорічні та багаторічні, злакові та дводольні бур'яни, включаючи їх наземні та підземні частини рослин. Обробка проводиться перед посівом або до появи сходів культури при температурі повітря не нижче ніж +10 і не вище +25, чи в осени після збору врожаю. Дотримуючись усіх правил і норми витрати, препарат не несе ніякої небезпеки для навколишнього середовища і людини. Обробку Раундапом проводять в безвітряну, сонячну погоду з низькою ймовірністю випадання опадів, щойно приготовленим розчином з розрахунку 20-40 мл на 3-4 л води. Механічні роботи і розпушування грунту в період від 5 до 7 днів забороняється.

Своєчасне знищення злісних бур'янів (березка, пирій, осот) це гарантія того що ваші культурні рослини вчасно отримають всі необхідні поживні речовини з грунту, а також воду і сонце. Кращі аграрії країни радять купити Раундап і раундап макс в магазині agrar.com.ua, безпечний гербіцид Раундап значно зменшує кількість механічних обробок ґрунту, відповідно і витрати на них. Оброблені, чисті від бур'янів посіви дають кращі і дружні сходи, так як гербіцид раундап не перешкоджає проростанню насіння культурних рослин.

Раундап - ціна виправдана якістю.

     Істотні переваги препарату:

  • найбезпечніший в світі гербіцид
  • не завдає стрес і шкоду культурним рослинам
  • швидко розкладається в грунті
  • безпечний для людини і навколишнього середовища
  • зручний у використанні.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

Додати відгук

Вы недавно смотрели