050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Міладар 70 г гербіцид - купити ціна Укравіт

Миладар купить 5 л, цена в УкраинеМиладар купить 5 л, цена
1846 грн
У наявності

 Купити Міладар легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо купити міладар в такій фасовці 70 г, 90 г, 5 л.

  Діюча речовина: нікосульфурону, 45 г / л.

  Виробник: Укравіт, Україна

  Препаративна форма: концентрат суспензії.

  Максимальна кратність обробок: 1 - обробка за сезон.

Норма витрат Спосіб обробки Спектр дії Культура по якій застосовується
1,25 + ПАР Тандем 0,3 л / га Обприскування починається у фазі від 4 до 10 листів культури Однорічні та багаторічні злакові, однорічні дводольні бур'яни. Кукурудза

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

 Міладар купити потрібно кожному садівникові, огороднику і фермеру!

  Гербіцид міладар системно-вибіркової дії для швидкого і надійного знищення одно і багаторічних злакових, а також  злісних видів деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи пропонує купити магазин agrar.com.ua

Основна діюча речовина нікосульфурону, 45 г / л гербіциду міладар славиться негайною реакцією, блокує процеси біосинтезу, припиняючи зростання, бур`яни гинуть, залишаючи всі поживні елементи з грунту, а також воду і сонце культурним рослинам.

Найбільш висока ефективність гербіциду міладар відзначається при обприскуванні небажаної рослинності при температурі повітря від +15 до +25 ° С у фазі:
однорічні злакові 2-4 листки;
багаторічні висота бур'яну від 10 до 15 см;

Обробку проводити в діапазоні нижче + 8 ° С і вище + 25 ° С забороняється. Міладар має хорошу сумісність з іншими пестицидами (крім лужних) але перед змішуванням рекомендується проводити тестування на сумісність. Невикористаний робочий розчин до повторного застосування не придатний. Несподівані опади через 3-4 години після обприскування на очікуваний результат не впливають. У разі несприятливої ​​погоди і рясних опадів протягом 7-10 днів процедуру рекомендується повторити.

Купити гербіцид міладар в Україні від якісного і роками перевіреного вітчизняного виробника ви можете у нас в склад-магазині agrar.com.ua.

Норма витрати 1,25 + ПАР ТАНДЕМ 0,3 л / га

Міладар - ціна виправдана якістю.

     Істотні переваги препарату:

  • мінімальні витрати;
  • гнучке дозування;
  • лояльне ставлення до культури;
  • надійний препарат;
  • зручний у використанні;
  • гарантований результат.


Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

Додати відгук