050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній
Купить семена овощей Seedera - маленькая фасовка
Купить семена огурцов в Украине
Купить семена редиски в Украине
Купить семена моркови в Украине
Купить семена кукурузы в Украине
Купить семена помидор в Украине
Купить семена перца в Украине
Купить семена капусты в Украине
Купить семена кабачка в Украине
Купить семена баклажана в Украине
Купить семена арбуза в Украине

Корд 600 г гербіцид - купити ціна Укравіт

Корд купить 600 г, цена в УкраинеКорд купить 600 г, цена
2160 грн
У наявності
Фасовка

Купити Корд легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо купити корд в такій фасовці 60 г, 600 г.

 Діюча речовина: тріфлусульфурон-метил, 500 г / кг.

Хімічна група: похідні сульфонілсечовини.

 Виробник: Укравіт, Україна

 Препаративна форма: порошок, що змочується.

 Максимальна кратність обробок: 1 - обробка за сезон.

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Корд купити потрібно кожному садівникові, огороднику і фермеру!

  Купити якісний гербіцид Корд в Україні ви можете тільки в agrar.com.ua магазині в роздріб і за хорошими оптовими цінами.

Діюча речовина препарату Корд потрапляючи на листя і стебла добре всмоктується рослиною і його кореневою системою (при оптимальній зволоженості грунту). Невелике дозування і низька ціна робить дуже вигідним придбанням гербіциду Корд у нас. Чисті доглянуті поля це запорука багатого врожаю, а також успіху доброго господаря і фермера. Норма витрати робочого розчину залежить від ступеня засміченості грунту 150-250 л / га. Препарат починає діяти вже через 1-2 години після внесення, порушується процес надходження поживних речовин, що неухильно веде до появи хлорозів і некроз (жовтувате листя) в результаті повна зупинка росту бур'янів.

Основним спектром дії гербіциду Корд є такі дводомні бур'яни: щириця, грицики, редька дика, куряче просо, кропива дводомна, куряче просо, паслін чорний, підмаренник чіпкий, ромашка, незабудка польова, гірчиця польова.

Менш чутливі: сходи осоту, амброзія полинолистна, лобода гібридна, мак дикий, горець пташиний, волошка польовий, кропива пекуча, лобода, осот польовий, горець берізка, лобода біла, мак дикий, падалиця зернових.

Найбільш ефективний період застосування гербіциду Корд від сходів до змикання рядів, бур`яни в фазі від проростання до 2-х справжніх листків. Температура повітря при обробці 15-25 ° С. Добре сумісний з прилипачем і баковими сумішами.

Не допускається обробка рослин в стресовому стані, а також при росі і холодній погоді. Механічні роботи допустимі після 3 діб, ручні 7 діб.

 Корд - ціна виправдана якістю.

     Істотні переваги препарату:

  • Якісний гербіцид;
  • Відмінний результат;
  • Витрата мінімальний;
  • Гідний, радимо.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

Додати відгук

Вы недавно смотрели