050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Трихофіт 500 мл біопрепарат - купити ціна

Трихофит купить 500 мл, цена в УкраинеТрихофит купить 500 мл, цена
20 грн
У наявності
Фасовка

  Купити Трихофіт легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо трихофіт в такій фасовці 500 мл, 1 л.

  Діюча речовина: 

  Виробник: Захист-Агро

  Препаративна форма: концентрат суспензії. 

Максимальна кратність обробок: По мірі необхідності або через кожні 10-20 дн.

 Трихофіт купити потрібно кожному садівникові, огороднику і фермеру!

Трихофіт сучасний інсектофунгіцид, успішно бореться зі шкідниками і хворобами всіх с / г культур. Водна біосуспензія препарату Трихофіт добре підходить для осіннього внесення і закладення в грунт разом з соломою обробленої розчином Трихофіту. Така процедура набагато покращує грунтові фізико-хімічечні властивості для обробітку наступних культур. Мікроорганізми біопрепарату Трихофіт корисно впливають на гумосоутворення. Неодноразовими дослідами було доведено що на 1 га з 3х тон соломи обробленої Трихофітом в грунт потрапляє 60 кг калію, 20 кг Азоту, 5 кг фосфору, 4 кг натрію, таких життєво необхідних для повноцінного росту і розвитку вирощуваних культур.

У agrar.com.ua можна і потрібно купити Трихофіт який виробляється в Україні і часто використовується в закритому грунті і до того ж дає прекрасні результати в боротьбі з кореневими гнилями, макроспорозом, аскохітозом, фузаріозом, фітофторозом, курчавістю листя, борошнистою росою, захищаючи з самого початку і до кінця періоду вегетації.
Біологічний інсектицид і фунгіцид успішно використовується як протруйник насіння перед висівом зернових та овочевих культур так як ціна на Трихофіт не висока, а користь велика. Весняне обприскування відмінно знімає стрес після перезимівлі.

Рекомендується купити трихофт для обробки біоінсектофунгіцідом протягом усього періоду вегетації, обприскування по цвіту і плодам не несе загрози для людини і навколишнього середовища і це ще один плюс щоб купити Трихофіт.
Своєчасне застосування від шкідливих паразитів таких як: квіткоїд, молі, кліщі, листовійки, плодожерки, всіх лістососущіх і листогризучих допоможе зберегти 20-30% більше врожаю.

Норма витрати: Для обробки 1 т насіння досить 3-5л. При використанні в закритому грунті 30-40 г на 1 м², 6 л биопрепарату трихофіт на 1 га відкритого грунту.

 Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

Трихофіт - ціна виправдана якістю.

     Істотні переваги препарату:

  • якісний біопрепарат;
  • часто затребуваний;
  • чудово працює в жарку пору;
  • не фітотоксичний;
  • безпечний для риб, бджіл, людини;
  • простий і зручний у використанні.

Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!

Додати відгук

Вы недавно смотрели