050-275-45-35

067-138-90-90

0
Немає товару
 x 
Кошик порожній

Хлормекват-хлорид 750 ВК 10 л регулятор росту - купити ціна Басф

Хлормекват-хлорид 10 л купить, цена в УкраинеХлормекват-хлорид 10 л купить, цена
1140 грн
При заказе от 2 штук:
1100 грн
У наявності

Купити Хлормекват-хлорид 750 ВК легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, пропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо хлормекват-хлорид в такій фасовці 10 л.

 Діюча речовина: 750 г/л -хлормекват-хлорид.

 Виробник: Басф (Basf).

 Препаративна форма: водорозчинний концентрат.

 Тип стимулятора: системний.

 Застосування на культурах: зернові.

 Максимальна кратність обробок: 1-2.

  Чому варто купити Хлормекват-хлорид

  Купити хлормекват хлрорид 750 найвигідніше в магазині AGRAR. Препарат інноваційної дії, фунгіцид ретардант для поліпшення фізіологічних характеристик зернових культур.

Особливості препарату і застосування

  Препарат старого механізму впливу, зберіг свою популярність, регулятор росту хлормекват хлорид ціна доступна, впливає на синтез і гормони росту, скорочує довжину соломки, підвищує її жорсткість, стимулює розподіл поживних речовин, таким чином підвищується індивідуальна продуктивність культури. Особливо дієвий при надмірному зволоженні грунту і застосування азотних добрив. Норма витрати концентрату 1,5 л/га. Вноситься за допомогою обприскування, можна використовувати в бакових сумішах з гербіцидами і фунгіцидами, видаткова норма розчину 200-300 л/га. В результаті обробки підвищує імунітет рослин які стають менш вразливими до фітопатогенів.

  Вносити слід в першій фазі початку кущіння, виходу рослин у трубку. Ручні і механізовані роботи можна починати на третю добу від обприскування.

 Діюча речовина

  Відмінна хлормекват хлорид 750 ціна і специфічний механізм дії забезпечує хорошу врожайність, до складу входить:
- хлормекват хлорид 750 г/л, пригнічуючи зростання у висоту, не впливає негативно на плодоношення, за рахунок зміцнення стебел захищає від вилягання злаків, реактивує гормони росту рослин націлені на більш рясне плодоношення. Симптоми можливих захворювань менш виражені і виявляються в більш пізні терміни.

Норма витрат л/га Обробка від хвороб Час обробки Культура по якій застосовується
1,5 З метою зміцнення основи стебла і зменшення 1-3 междуузлій, а також від вилягання зернових при використанні азотних добрив (1-2-х кратне використання) Обприскування на початку виходу в трубку Зернові

Детальну інструкцію по застосуванню дивись на упаковці.

   Хлормекват-хлорид - ціна виправдана якістю !!

Переваги регулятора росту Хлормекват-хлорид:

  •     поживні речовини розподіляються рівномірно;
  •     підвищує стійкість рослин;
  •     приваблива хлормекват хлорид ціна;
  •     підвищує масу і кількість зерна;
  •     захищає від ламкості стебла;
  •     опадостійкий;
  •     більш раннє дозрівання культур.

 Хлормекват хлорид купити рекомендується фермерам які займаються інтенсивною аграрною діяльністю, хлормекват хлорид не слід вносити в посушливу погоду, а також на полях не оброблених добривами. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією пестициду.

   Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, купуйте з користю !!!

Додати відгук